Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO

Ubicollectibles hrdě představuje novou figurku přímo inspirovanou postavami a příběhem z hry FAR CRY® 6.
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
Akce
Doporučujeme
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
FAR CRY 6 - ANTON & DIEGO
513 Kč 424 Kč bez DPH
Cena po registraci464 Kč s DPH
Na dotaz
na dotazPřepravní společností:
Kód0007018Datum vydání1.3.2023EAN3307216162520

Ubicollectibles hrdě představuje novou figurku přímo inspirovanou postavami a příběhem z hry FAR CRY® 6. Tato vysoce kvalitní soška zachycuje Antóna Castilla, prezidenta a vůdce Yary, a jeho dospívajícího syna Diega. Mladý dědic Yary, sedící v otcově velikém křesle, opatrně drží Antónovu zbraň – pistoli M1911 ráže .45 ozdobenou rodinným znakem. Antón je rozhodnutý udělat cokoliv pro to, aby Diego kráčel v jeho stopách, a hledí vstříc budoucnosti, v níž jeho syn nese dál rodinnou pochodeň. Jenže ačkoliv Diega vychoval diktátor, je to stále jen mladý chlapec, lapený mezi touhou řídit svůj vlastní osud a pocitem, že musí naplnit otcova očekávání.

Hlavní rysy:

  • Věrné ztvárnění proslulé dvojice antagonistů ze hry Far Cry 6, Antóna a Diega Castillových, kterým vdechli život hollywoodské hvězdy Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Perníkový táta) a Anthony Gonzalez (Coco).
  • Nesmírně realistická figurka s jemnými detaily a texturováním.
  • Součástí je jedinečný kód pro zpřístupnění talismanu pro zbraň „The Lion of Yara“.
  • Výška: 26 cm
  • Materiál: PVC

Popis postav:

Antón je vůdce Yary a její nelítostný diktátor. K moci se dostal díky příslibu, že obnoví bývalou slávu svého kdysi bohatého ostrovního národa, a svou vizi ráje na zemi hodlá prosadit dle zásady, že účel světí prostředky. Se svým třináctiletým synem Diegem stojícím věrně po jeho boku má Antón budoucnost Yary pevně ve svých rukou.

SortimentPlayman/Ubisoft
PlatformaFigurky
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies