GreedFall XBOX ONE

Prozkoumejte nové země a vydejte se na vzdálený ostrov prodchnutý magií a plný bohatství, ztracených tajemství a fantastických tvorů.
GreedFall XBOX ONE
Akce
GreedFall XBOX ONE
GreedFall XBOX ONE
GreedFall XBOX ONE
GreedFall XBOX ONE
GreedFall XBOX ONE
GreedFall XBOX ONE
GreedFall XBOX ONE
GreedFall XBOX ONE
GreedFall XBOX ONE
GreedFall XBOX ONE
513 Kč 424 Kč bez DPH
Cena po registraci:492 Kč s DPH
Skladem
8.12.2020Přepravní společností:
Kód0005727

1 Hráč • Vylepšeno pro Xbox One X • HDR Vysoce dynamický obsah Následujte mladou dívku Amicii a jejího malého bratra Huga na jejich obtížné cestě nejtemnějším obdobím historie. Plná anglická verze - české titulky SK: Sledujte mladú dievčinu Amicii a jej malého brata Huga na ich ťažkej ceste najtemnejším obdobím histórie. Plná anglická verzia - české titulky CZ: Určeno výhradně k použití na zábavním systému Xbox One™. Vyžadováno 41 GB volného prostoru a herní disk. Dodatečný prostor, hardware a Xbox Live® může být požadováno pro instalaci, některé aktualizace a funkce, včetně uchovávání některých herních nastavení a informací. Viz xbox.com/xboxone/gettingstarted. SK: Určené výhradne na použitie na zábavnom systéme Xbox One ™. Vyžadované 41 GB voľného priestoru a herný disk. Dodatočný priestor, hardvér a Xbox Live ® môže byť požadované pre inštaláciu, niektoré aktualizácie a funkcie, vrátane uchovávania niektorých herných nastavení a informácií. Pozri xbox.com/xboxone/gettingstarted.

SortimentPlayman/Focus
PlatformaXBOX ONE
ŽánrRPG
Jazykanglický

Utvářejte osud tohoto nového světa, zatímco budete navazovat spojenectví se společníky i celými frakcemi – anebo je můžete i zradit. Staňte se díky diplomacii, klamu a síle součástí živoucího světa, který se neustále vyvíjí. Ovlivněte jeho běh a napište si vlastní příběh.

  • Zapojte se do niterného zážitku hry na hrdiny – Získávejte úkoly a plňte je mnoha různými způsoby – pomocí boje, diplomacie, klamu či kradmého přístupu.
  • Kompletní volnost při rozvoji postavy – Hrajte za muže či ženu, přizpůsobte si vzhled a vybírejte si schopnosti, kouzla a dovednosti dle svého.
  • Ponořte se do záhadného světa plného magie – Vydejte se na velkolepou výpravu a objevte prastará tajemství chráněná nadpřirozenými bytostmi – projevy zemské magie ostrova.
PopisPopis