Gun Club VR PS4

Odjistěte zbraň, vyberte si dávky či kompletní automatiku, prodlužte pažbu, natáhněte závěr a vyčistěte level.
Gun Club VR PS4
Gun Club VR PS4
Gun Club VR PS4
Gun Club VR PS4
Gun Club VR PS4
Gun Club VR PS4
Gun Club VR PS4
Gun Club VR PS4
641 Kč 530 Kč bez DPH
Cena po registraci:616 Kč s DPH
Na dotaz
na dotazPřepravní společností:
Kód0006334

Zajděte si na střelnici s arzenálem těch nejsilnějších zbraní světa v Gun Club VR. Díky kombinaci návykové hratelnosti a bezkonkurenčního realismu je Gun Club VR dokonalým virtuálním simulátorem zbraní. Zbývá už jen vůně střelného prachu.

STRHUJÍCÍ REALISMUS

Propojte se s ovladači PlayStation Move jako nikdy dřív díky vysoce detailním a plně interaktivním modelům zbraní, které věrně reprodukují skutečnou balistiku. Můžete tyto zbraně ovládat, nabíjet, natahovat a střílet z nich. Odjistěte zbraň, vyberte si dávky či kompletní automatiku, prodlužte pažbu, natáhněte závěr a vyčistěte level.

INTERAKTIVNÍ STŘELNICE

Střílejte ze zbraní v různých situacích na střelnici – od záchrany rukojmí po obávanou zombie apokalypsu. A pro pravé zbraňové puristy tu máme klasickou střelbu na cíl. Žádné časové limity, žádné skóre, jen vy a vaše zbraň.

VYLEPŠUJTE A UPRAVUJTE

Odemkněte si stovky doplňků a vylepšení pro svoje zbraně. Lištový systém Picatinny umožňuje neomezené úpravy. Pažby a optiky, zvětšené zásobníky a laserové zaměřovače: přizpůsobte svou zbraň každé situaci.

OBROVSKÁ ROZMANITOST ZBRANÍ

Pistole, samopaly, brokovnice, útočné pušky, granátomety; desítky těch nejznámějších zbraní světa, vše věrně vymodelované s kompletní interaktivitou.

Popis