Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE

Immortals Fenyx Rising je svěží a vtipné pojetí akčně dobrodružné hry v otevřeném světě, které přináší dynamickou akci, souboje a příběhy inspirované řeckou mytologií.
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Akce
Doporučujeme
Výprodej
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
Immortals Fenyx Rising GOLD Ed. XBOX ONE
257 Kč 212 Kč bez DPH
Cena po registraci232 Kč s DPH
Skladem
2.10.2023Přepravní společností:
Kód300114400Záruka24 měsícůDatum vydání3.12.2020EAN3307216155447

Immortals Fenyx Rising™ vdechuje život velkolepému mytologickému dobrodružství. Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

V sázce je osud světa – poslední nadějí bohů jste vy.

Immortals Fenyx Rising je svěží a vtipné pojetí akčně dobrodružné hry v otevřeném světě, které přináší dynamickou akci, souboje a příběhy inspirované řeckou mytologií. Toulejte se svobodně po nádherně stylizovaném světě a používejte mimořádné schopnosti, které vám darují bohové, proti děsivým bájným monstrům. Čekají na vás zrádné zkoušky, hrdinské skutky a samotné podsvětí, které prověří vaši odvahu. Prožijte příběh z dávných věků o bozích a monstrech a staňte se legendou, kterou vám bylo souzeno být.

POUŽÍVEJTE SÍLU BOHŮ
Olympští bohové vás požehnali svými dary: máte k dispozici Daidalova křídla, Achilleův meč, Odysseův luk a další vybavení, stejně jako legendární schopnosti, které vám pomohou získat výhodu v bitvě. Bojujte s bájnými příšerami, řešte starověké hádanky a prozkoumejte rozsáhlý otevřený svět.

POSTAVTE SE BÁJNÝM NEPŘÁTELŮM
Utkejte se s legendárními protivníky, jako je Kyklop, Medúza či Minotaurus, a postavte se nakaženým hrdinům, jako je Achilles. Bojujte s nimi v rychlých vzdušných a kontaktních soubojích a kombinujte božské schopnosti a zbraně.

PROZKOUMEJTE STYLIZOVANÝ OTEVŘENÝ SVĚT
Objevte nádherně vykreslený živoucí fantasy svět. Pobíhejte, šplhejte a létejte po sedmi jedinečných regionech, z nichž každý je inspirovaný určitým bohem.

ZDOLEJTE HRDINSKÉ ZKOUŠKY
Pomocí důvtipu a speciálních dovedností vyřešte náročné hádanky a hlavolamy v pokladnicích nebo se zapojte do strategických bitev s bossy a zvyšte si sílu a vylepšete schopnosti.

VYBUDUJTE SVOU LEGENDU
Přizpůsobte si vzhled postavy a objevte nové zbroje a vybavení inspirované řeckou mytologií. Sbírejte materiály po celém světě a vyrábějte mocné předměty a vylepšujte si vybavení na výpravě za svým osudem.

Immortals Fenyx Rising™ Gold Edition obsahuje celou hru a následující digitální obsah:

SEASON PASS

  • Obohaťte si dobrodružství díky season passu! Obsahuje nové herní zážitky a jeden bonusový úkol – Když cesta začne být kamenitá – se samostatnými herními odměnami.

DIGITÁLNÍ OBSAH

Balíček postavy Pána stínů Háda - Ovládněte moc stínů a tajemství! Obsahuje zbroj, přilbu, koně, křídla a fénixe s Hádovými motivy.

  • Zbroj s Hádovými motivy: Výbava vhodná pro vládce podsvětí. Ti, kteří ji nosí, získají vládu nad stíny a tajemstvími.Přilba: Hádés, prohnaný vládce stínů, se mezi stíny podsvětí pohybuje neviděn.
  • Kůň: Když se jezdec zadívá do očí tohoto koně, může ho přepadnout touha vyrazit do jiného světa. Ale i když vstoupíš do prázdnoty, Propast bude následovat.
  • Křídla: Tato křídla umožňují nositeli volný pohyb v Podsvětí, kde může odhalit všechna jeho temná tajemství.
  • Fénix: Fosfor, Posel žalu. Temné peří tohoto ptáka přináší pouze zprávy o smrti a žalu z Podsvětí.

Orionův balíček požehnaných zbraní - Ovládněte moc Oriona a souhvězdí díky tomuto balíčku nebeských zbraní. Obsahuje skiny s motivy Oriona pro meč, sekeru a luk.

  • Meč: Legenda praví, že tato čepel je dost ostrá na to, aby vyřízla hvězdu z nebes. Hrdiny, který nosí tento meč, se bojí i samotná souhvězdí.
  • Sekera: I ta nejkrásnější padající hvězda žárlí na ostří této bájné sekery.
  • Luk: Použij sílu padající hvězdy, až budeš z tohoto luku střílet šípy kosmickou silou.

Duhová křídla - Každý pramen každého chocholku v sobě obsahuje všechny představitelné barvy duhy. Tato křídla jsou Daidalova pýcha.

SortimentPlayman/Ubisoft
PlatformaXBOX ONE
Žánrakční adventura
Jazykčeské titulky
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies