Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

Ion Fury Standard PS4

Studio 3D Realms, tvůrci her Duke Nukem 3D, Prey a Max Payne, se s radostí spojilo se společností Voidpoint, aby na scénu vrátilo legendární Build Engine, známý z klasických stříleček z pohledu první osoby jako Duke Nukem 3D, Shadow Warrior a Blood.
Ion Fury Standard PS4
Ion Fury Standard PS4
Ion Fury Standard PS4
Ion Fury Standard PS4
Ion Fury Standard PS4
Ion Fury Standard PS4
Ion Fury Standard PS4
Ion Fury Standard PS4
Ion Fury Standard PS4
510 Kč 422 Kč bez DPH
Cena po registraci462 Kč s DPH
Skladem
4.10.2022Přepravní společností:
Kód0006276Datum vydání19.11.2021EAN5055957703257

Jelikož si Shelly ‘Bombshell’ Harrisonová vysloužila své krycí jméno, když deaktivovala bomby pro Global Defense Force, když zlý transhumanistický génius dr. Jadus Heskel vypustil členy svého kybernetického kultu na ulice Neo DC, Bombshell došlo, že je na čase výbuchy způsobovat než jim zabraňovat.

Na své výpravě za zabitím Heskela nechává hotovou spoušť v obrovských úrovních s mnoha cestami, plných obřích explozí, více tajných skrýší, než dokážeme spočítat, a nelidských soupeřů za každým rohem. Tady se žádná regenerace zdraví nekoná: přestaňte se schovávat v krytu a začněte utíkat a střílet.

Shelly na své křížové výpravě proti Heskelově armádě bude likvidovat padouchy pomocí velkého arzenálu zbraní, kterým nechybí alternativní palebné režimy a různé druhy munice. Její charakteristický revolver, tříhlavňový Loverboy, přináší nepřátelům bolest a hráčům radost, neboť umí střílet jednotlivé dávky i rozptyl jako ze Starého západu. Kdo potřebuje obyčejnou brokovnici, když si může nabít brok do granátometu? A brutální přehnané Bowling Bombs trhají nepřátele na kusy jako cáry papíru.

Ion Fury se vysmívá představě povinných záchytných bodů a přímým cestám střelnicí. Ale to, že se jedná o pravověrnou střílečku ze staré školy, ještě neznamená, že jsme ignorovali všechny ty dobré novinky z posledních dvaceti let. Zásahy do hlavy? No jasně. Více fyziky a interaktivity? To si pište. Široké obrazovky, podpora ovladače a automatické ukládání? Společnosti 3D Realms a Voidpoint vzaly to nejlepší z obou světů a udělaly z toho krvavý guláš.

Vlastnosti kompletní verze:

  • Užijte si originální engine BUILD – napumpovaný steroidy a připravený opět řádit i po 20 letech!
  • Můžete se skrčit, skákat, šplhat, plavat a probít se 7 úžasnými zónami se spoustou úrovní plných chaosu!
  • Nádherný herní svět složený z tisíců ručně kreslených textur a modelů.
  • Dechberoucí arzenál ničivých zbraní včetně více druhů munice a alternativních palebných režimů. Tříhlavňové brokovnice, granátomety a teplem naváděné chytré bomby – to budou vaši nejlepší kamarádi!
  • Klasická akce ze stříleček z 90. let, kterou máte rádi, zkombinovaná s moderními vynálezy, jako je poziční zranění a plynulý přechod mezi úrovněmi.
  • NULOVÁ PROCEDURÁLNÍ GENERACE. Všechny úrovně jsou ručně dělané a plné více možných cest, skvělých efektů a komplexních prvků!
  • Snadný přístup k editoru úrovní a další vývojářské nástroje ode dne premiéry, plus podpora Steam Workshop.
  • Pravý následník klasických stříleček, jako je Duke Nukem 3D, Shadow Warrior a Blood.
  • Držitel titulu Nezávislá hra roku 2019 DB.
  • Úžasně pozitivní skóre na Steamu – 96 % z více než 2000 recenzí.

SortimentPlayman/Contact Sales
PlatformaPS4
Žánrakční
Jazykanglický
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies