Moto GP 20 PS4

Revoluční premiéra: Umělá inteligence založená na neurálních sítích, dedikované servery pro vynikající zážitek pro více hráčů a historické výzvy, které oživí legendu.
Moto GP 20 PS4
Moto GP 20 PS4
Moto GP 20 PS4
Moto GP 20 PS4
Moto GP 20 PS4
Moto GP 20 PS4
Moto GP 20 PS4
Moto GP 20 PS4
1 385 Kč 1 145 Kč bez DPH
Cena po registraci:1 330 Kč s DPH
Na dotaz
na dotazPřepravní společností:
Kód0006239
PS4 1 hráč / 2-12 hráčů • 60 GB minimum • Dualshock®4 Vibrační funkce • HD video výstup 720p, 1080i, 1080p • podpora vzdáleného hraní • Vylepšená PS4™ PRO Pouze pro domácí použití: Licence tohoto softwaru dovoluje použití pouze na systémech PlayStation®4. K hraní může být vyžadována aktualizace systému PlayStation®4. Úplná pravidla používání naleznete na adrese eu.playstation.com/legal. OPĚTOVNÝ PRODEJ A PRONÁJEM JE BEZ PÍSEMNÉHO SOUHLASU SPOLEČNOSTI SCEE ZAKÁZÁN. Licencováno k prodeji pouze v Evropě, Indii a Rusku. Hra pro více hráčů je k dispozici pouze v zemích s přístupem k účtu Sony Entertainment Network, PlayStation®Store, placeným předplatným PlayStation®Plus a širokopásmovým internetem. Obsah a služby dostupné prostřednictvím služby PlayStation®Plus se liší podle věku účastníka. Dostupnost služby není zaručena. Online funkce mohou být odebrány s dodatečným oznámením 1 hráč / 2-12 hráčov • 60 GB minimum • Dualshock®4 Vibračná funkcia • HD video výstup 720p, 1080i, 1080p • podpora vzdialeného hrania • Vylepšená PS4 ™ PRO Len pre domáce použitie: Licencia tohto softvéru dovoľuje použitie len na systémoch PlayStation®4. K hraniu sa môže vyžadovať aktualizácia systému PlayStation®4. Úplné pravidlá používania nájdete na adrese eu.playstation.com/legal. Opätovný predaj a prenájom je bez predchádzajúceho súhlasu spoločnosti SCEE zakázaný. Licencované pre predaj iba v Európe, Indii a Rusku. Hra pre viacerých hráčov je k dispozícii iba v krajinách s prístupom k účtu Sony Entertainment Network, PlayStation®Store, plateným predplatným PlayStation®Plus a širokopásmovým internetom. Obsah a služby dostupné prostredníctvom služby PlayStation®Plus sa líši podľa veku účastníka. Dostupnosť služby nie je zaručená. Online funkcie môžu byť odobraté s dodatočným oznámením - eu.playstation.com/gameservers
SortimentComgad/Milestone
PlatformaPS4
Žánrzávodní
Jazykanglický

Díky MotoGP™20 se hráči mohou zúčastnit sezóny 2020, závodit proti šampionům MotoGP™ anebo se mohou vžít do role mladého závodníka a vyšplhat po žebříčcích od Red Bull MotoGP™ Rookies Cup až do vrcholné třídy.

Strategie je klíč

Ve hře MotoGP™20 hráči nyní dostanou kompletní kontrolu nad svou kariérou a budou dělat rozhodnutí, která budou klíčová pro jejich úspěch na trati. Manažerská kariéra je konečně zpátky a přináší spoustu nových funkcí, které prověří závodní a strategické schopnosti hráčů! Hráči se mohou přidat k oficiálnímu týmu ze sezóny 2020 nebo k novému týmu sponzorovanému skutečnými značkami ze světa team MotoGP a budou se starat o kompletní doprovodný tým, který je bude podporovat ve volbě nového týmu, při analýze dat o závodech nebo v rozvoji motorky. Stejně jako ve skutečném MotoGP™ budou hráči muset dělat ta nejlepší rozhodnutí, aby našli vítěznou strategii a ovládli mistrovství.

Užijte si skutečný závod MotoGP™

V MotoGP™20 sehrají hráči klíčovou roli v rozvoji motorky. Budou moct vylepšovat výkon různých jejích částí, získávat speciální vývojové body a zadávat úkoly svému týmu výzkumníků a vývojářů, aby dosáhli té nejvyšší úrovně. Aerodynamika, elektronika, výkon motoru, spotřeba paliva – to je jen pár příkladů řady technických možností, které budou moct hráči spravovat, aby si motorku vylepšili. Ve hře jsou zcela nové realistické funkce, jako je spotřeba paliva, asymetrické opotřebení pneumatik a v neposlední řadě a zcela poprvé v historii značky i aerodynamické poškození, které bude mít vliv na estetiku i výkon motorky. Herní fyzika, která neustále usiluje o extrémní realismus, byla kompletně přepracována, aby byla hratelnost techničtější a odpovídala schopnostem hráče.

Klíčové vlastnosti:

  • Proslulý historický režim. Jeden z nejoblíbenějších herních režimů u komunity se vrací ve zcela novém formátu, s kompletně náhodně generovanými závody, které hráči musí vyhrát, aby si odemkli ty nejslavnější závodníky a motorky.
  • Neurální AI ve verzi 2.0. Co mnozí považovali za utopii, se stalo realitou. Minulý rok přinesla A.N.N.A. (zkratka pro Artificial Neural Network Agent) rychlejší, přirozenější a spravedlivější AI. Letos vývojáři z Milestone ještě rozšířili její schopnosti, takže dokáže strategicky spravovat opotřebení pneumatik a spotřebu paliva stejně jako skuteční závodníci.
  • Nové editory. Společně s nálepkami, přilbami, závodními čísly a nášivkami na zádech budou moct hráči v MotoGP™20 upravovat i kombinézy závodníků ve vlastním týmu, aby mohli závodit v jedinečném stylu.
  • Nejlepší online zážitek. Dedikované servery pro hru více hráčů nadále umožňují spolehlivější a zábavnější online zážitek. Nyní jsme přidali různá vylepšení, která dále rozšíří online hratelnost ve všech režimech: veřejné závody, soukromé závody a režim Race Director.

PopisPopis