Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

Phoenix Point PC

Ve hře Phoenix Point se hráči ocitají uprostřed zoufalého boje o Zemi proti mutující mimozemské hrozbě.
Phoenix Point PC
Phoenix Point PC
Phoenix Point PC
Phoenix Point PC
Phoenix Point PC
Phoenix Point PC
Phoenix Point PC
Phoenix Point PC
1 026 Kč 848 Kč bez DPH
Cena po registraci985 Kč s DPH
Skladem
pozítříPřepravní společností:
Kód0006188Datum vydání31.1.2020EAN4020628725020

Ve hře Phoenix Point se hráči ocitají uprostřed zoufalého boje o Zemi proti mutující mimozemské hrozbě. Phoenix Point obsahuje tahové taktické souboje a správu zdrojů v celosvětové měřítku a nabízí nekonečnou znovuhratelnost a brutální výzvu.

Nezvyklý mimozemský virus objevený v tajícím permafrostu původně vědeckou komunitu nadchl, ale za několik let se moře promění v něco naprosto nepozemského a na souš vtrhnou zmutovaní netvoři. Většina lidské civilizace, která postup viru nedokáže zastavit, je vyhlazena nebo nakažena a zmutována Pandoravirem. Těch několik málo přeživších se shromáždí v izolovaných úkrytech po celém světě. Tato útočiště a jejich zdroje ovládá několik frakcí, ale ty mají radikálně protichůdné ideologie a střeží velká tajemství.

Poslední obrannou linií lidstva je Phoenix Project – celosvětová organizace, která shromažďuje několik nejlepších vědců, techniků a vojáků na světě. Vy ovládáte jednu buňku Phoenix Project ze základny na Phoenix Point. Zkoumejte a vyvíjejte nové technologie a techniky, plánujte operace a budujte spojenectví, abyste sjednotili lidstvo a převzali zpátky planetu, anebo prostě abyste své soupeře zlikvidovali. Je na vás, abyste znovu vybudovali civilizaci, ale na té mimozemské hrozbě může být něco víc, co není jen tak vidět…

Klíčové vlastnosti:

 • Mutující mimozemská hrozba: Utkejte se s mutující mimozemskou hrozbou, která se přizpůsobuje vaší taktice a neustále před vás staví výzvy.
 • Tahové souboje mužstev: Nasaďte svou četu čtyř či více vojáků a dronů do taktických tahových bitev.
 • Míření na bojišti: Ve Phoenix Point můžete přímo ovládat výstřely svých vojáků na bojišti, a to díky jedinečnému systému volného míření.
 • Znovuzrozená krajina: Využijte strategického pohledu na světovou situaci, plánujte operace a spravujte zbroje v celosvětovém měřítku.
 • Hluboký a rozsáhlý rozvoj vojáků: Upravujte si vojáky díky jedinečným schopnostem a široké škále zbraní a vybavení.
 • Složité a náročné bitvy s bossy: Vrhněte se do napínavých bojů proti velkým mutujícím monstrům s několika útočnými i obrannými schopnostmi, které vyžadují přesné plánování a míření.
 • Odhalte tajemství Pandoraviru: Užijte si komplexní příběh s několika možnými konci, zatímco budete objevovat informace o Pandoraviru díky průzkumu, diplomacii a výzkumu.
 • Spravujte diplomatické vztahy: Phoenix Project není jen organizace, která se snaží znovu dobýt Zemi. Je na vás, abyste rozhodli, jak nebo jestli vůbec budete jednat s ostatními frakcemi.

PC edice – bonusový obsah

 • PC balení obsahuje disk s instalátorem Epic
 • digitální kopií herního soundtracku
 • plus tištěný kód ke hře na Epic Games Store
 • tištěný kód pro DLC č. 1 „Blood and Titanium“ (v ceně 4,99€/$, které vyjde v Q1 2020)
SortimentPlayman/Koch Media
PlatformaPC
AktivaceEpic Games
Žánrstrategie
Jazykanglický

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

 • MINIMÁLNÍ
  OS: Windows 7 64-bitový
  Procesor: 2,9 GHz Intel Core i3 530 / AMD Phenom X3 710
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: 2 GB NVIDIA GeForce 660 / AMD Radeon R9 270
  DirectX 11
  Pevný disk: 25 GB volného místa
  Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
PopisTechnické parametry