Pro Cycling Manager 2020 PC

Bude vaše rozhodnutí správné?
Pro Cycling Manager 2020 PC
Pro Cycling Manager 2020 PC
Pro Cycling Manager 2020 PC
Pro Cycling Manager 2020 PC
Pro Cycling Manager 2020 PC
Pro Cycling Manager 2020 PC
Pro Cycling Manager 2020 PC
Pro Cycling Manager 2020 PC
Pro Cycling Manager 2020 PC
872 Kč 721 Kč bez DPH
Cena po registraci:837 Kč s DPH
Na dotaz
na dotazPřepravní společností:
Kód0006336

Bude vaše rozhodnutí správné? Utkejte se s pelotonem ve více než 230 závodech a 650 etapách od Tour de France přes La Vuelta až po klasické soutěže v kalendáři World Tour.

Staňte se manažerem cyklistického týmu a vystoupejte s ním až na vrchol! Abyste se tam dostali, budete se muset starat o finance a nábor, plánovat trénink a implementovat svou strategii. A zcela poprvé v sérii Pro Cycling Manager se musíte starat o své závodníky a jejich morálku! Jedno rozhodnutí dokáže změnit všechno…

Musíte naslouchat požadavkům svých cyklistů (účast na závodech, osobní cíle atd.) a buď je odsouhlasit, nebo zamítnout. Jste manažer a jedině vy můžete dělat rozhodnutí, která dokážou udržet vyvážený tým a motivovat vaše cyklisty v klíčových chvílích, když se s týmem snažíte dosáhnout těch nejlepších výsledků.

V režimu Pro Cyclist můžete zároveň hrát za svého vlastního cyklistu a snažit se posunout svou kariéru až na vrchol. Uspěli jste v režimu kariéry? Pak hrajte v online režimu až s 15 dalšími hráči z celého světa.

Novinky v edici 2020:

 • 21 oficiálních etap Tour de France 2020.
 • Režim kariéry: Starejte se o morálku svých cyklistů: Budou na vás mít požadavky (účast v závodech, nábor cyklistů atd.) a vaše rozhodnutí budou mít vliv na jejich morálku a výkony. Udržujte si vyvážený tým pomocí klíčových přestupů.
 • Motivace během závodu: V každém závodě je motivace vašich cyklistů spojená s morálkou a klíčovými událostmi, jako je nošení trikotů, vítězství v předchozí etapě apod. Zcela motivovaný cyklista může excelovat v důležitých okamžicích závodu, mezi které patří peloton a příprava na finální sprint.
 • Nový asistent, který vám pomůže s plánováním závodů.
 • Přepracovaný ovládací panel.
 • Vylepšená umělá inteligence, která je agresivnější a odvážnější.
SortimentComgad/Nacon
PlatformaPC
Žánrsportovní
Jazykanglický

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

 • MINIMÁLNÍ
  OS: Windows 10 64-bitový
  Procesor: 3 GHz Intel Quad Core / AMD
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA GeForce GT 560 / AMD Radeon HD 7850
  DirectX 11
  Pevný disk: 15 GB volného místa
  Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
PopisTechnické parametry