Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

ROCKSMITH+ (3M subscription) PS4

Rocksmith+ je nová předplacená služba, která učí hráče hrát na kytaru a baskytaru prostřednictvím oblíbených písní.
ROCKSMITH+ (3M subscription) PS4
Předobjednávka
ROCKSMITH+ (3M subscription) PS4
ROCKSMITH+ (3M subscription) PS4
ROCKSMITH+ (3M subscription) PS4
ROCKSMITH+ (3M subscription) PS4
ROCKSMITH+ (3M subscription) PS4
ROCKSMITH+ (3M subscription) PS4
1 026 Kč 848 Kč bez DPH
Cena po registraci929 Kč s DPH
Datum vydání 2.1.2024
na dotazPřepravní společností:
Kód0007077Datum vydání31.12.2023EAN3307216217312

Rocksmith+ pro PS4 s předplatným na 3 měsíce

Rocksmith+ je nová předplacená služba, která učí hráče hrát na kytaru a baskytaru prostřednictvím oblíbených písní. Rocksmith+ navazuje na cenami ověnčenou metodu Rocksmith, která pomohla téměř pěti milionům hráčům naučit se hrát na kytaru, a vyjde na podzim 2021 na Xbox Series X|S, PlayStation®5, Xbox One a PlayStation®4.

Rocksmith+ je kompatibilní s akustickými, elektrickými a basovými kytarami a ze začátku bude obsahovat tisíce písní, kterýžto počet se v budoucnu zvedne na pár milionů skladeb ze žánrů jako rock, klasická hudba, indie, alternativní hudba, hip-hop, pop, metal, country, latinská hudba, R&B a další. Při vydání nabídne Rocksmith+ celou řadu autentických aranžmá, která reprezentují písně způsobem, jakým je původně hráli interpreti, a všechny písně v knihovně budou hratelné s akordy, podle kterých si hráči budou moct broukat a brnkat.

Uživatelé mohou využít celého balíčku nových a vylepšených cvičných nástrojů včetně Riff Repeater, kde mohou napřímo cvičit specifické akordy ve svých oblíbených písních, a Adaptive Difficulty, kde Rocksmith+ dynamicky upravuje obtížnost během hry podle hráčových schopností. Tyto nástroje jsou navržené tak, aby hráči měli kontrolu nad svým učením. Služba Rocksmith+ bude dostupná za 39,99 EUR jako předplatné na 3 měsíce.

Služba Rocksmith+, kterou vyvinul tým Ubisoft San Francisco, jenž stojí za hrou Rocksmith®, která lidi vyučuje hrát na kytaru už přes 10 let, je jedinou předplacenou službou, která nabízí interaktivní hudební výuku pomocí hudebních mistrů a výkonné zpětné vazby v reálném čase.** 95 % hráčů na kytaru se díky Rocksmith zlepšilo a Rocksmith+ navazuje na osvědčenou metodu díky novým písním, výukovým režimům a cvičným nástrojům, které budou v následujících letech přibývat.*** Kromě zlepšování mechanické hry budou mít uživatelé přístup i k bezplatným online videím, díky kterým se naučí správnou techniku, hudební teorii, péči o nástroj a další.

Uživatelé navíc mohou hrát na akustickou kytaru či elektrický nástroj a používat mobilní aplikaci Rocksmith+ Connect, díky jejíž technologii může telefon sloužit jako mikrofon. Když spárují mobilní zařízení s PC či konzolí, zabudovaný mikrofon dokáže sledovat jejich kytaru, takže budou moct hrát, aniž by potřebovali dodatečné vybavení. Rocksmith+ je rovněž kompatibilní s konzolemi pomocí kabelu Rocksmith Real Tone Cable. Pro uživatele PC je Rocksmith+ kompatibilní pomocí kabelu Real Tone Cable či stávajícího kytarového rozhraní na elektrických či akusticko-elektrických nástrojích.**** Služba Rocksmith+ rovněž uzavřela partnerství se značkami Gibson, Epiphone, Kramer, Ibanez, Ernie Ball, Ernie Ball Music Man, Marshall, Orange a Mesa/Boogie.

Rocksmith Workshop, nový systém uživatelsky generovaného obsahu, který uživatelům umožňuje přidávat do knihovny aranžmá ze seznamu předem licencovaných písní, zavede hudební komunitu do srdce Rocksmith+. Úplně poprvé bude mít komunita Rocksmith větší kontrolu a bude moci přidávat aranžmá, která budou chtít a kdy budou chtít. Veřejně přístupná dílna Rocksmith Workshop umožní uživatelům vytvářet všechny aspekty skladby od transkripce po jednotlivé tóny. Komunitní aranžmá budou kontrolovat ostatní kvůli kvalitě a budou dostupná všem uživatelům.

Podrobnosti o Rocksmith+ najdete na rocksmith.com.

SortimentPlayman/Ubisoft
PlatformaPS4
Žánrsimulátor
Jazykanglický
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies