Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

Skull and Bones PC

Vstupte do nebezpečného ráje hry Skull and Bones™, inspirované Indickým oceánem během zlaté éry pirátství.
Skull and Bones PC
Předobjednávka
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
Skull and Bones PC
1 539 Kč 1 272 Kč bez DPH
Cena po registraci1 393 Kč s DPH
Datum vydání 9.3.2023
na dotazPřepravní společností:
Kód300126933Datum vydání9.3.2023EAN3307216254065

BONUS K PŘEDOBJEDNÁVCE:
Předobjednávkový bonus obsahuje balíček Highness of the High Sea Pack, který zahrnuje úbor Notoriety Garb a ohňostroj Coronation Firework.

Skull and Bones

Na konci 17. století příběhy o legendární loupeži lákaly mladé vyděděnce z celého světa. Během pátrání po nevýslovném bohatství vyráželi obyčejní muži a ženy daleko od domova. Byli vyzbrojení jen pudem sebezáchovy a riskovali vše kvůli šanci získat nezměrné jmění.

Vstupte do nebezpečného ráje hry Skull and Bones™, inspirované Indickým oceánem během zlaté éry pirátství, kdy budete bojovat proti přesile a stanete se z vyděděnce nechvalně proslulým pirátem. Postavte si celou řadu jedinečných lodí, abyste dokázali přežít, bohatnout a vládnout v obrovském světě, který každou sezónu přináší nové výzvy a funkce.

Klíčové vlastnosti

VAŠE LOĎ, VÁŠ HERNÍ STYL

Postavte si a používejte až 12 různých lodí s různou rychlostí, výdrží a kapacitou. Vrhněte se do frontálního útoku, anebo se přesně zaměřte na slabá místa nepřítele. Každá loď má jedinečné perky, které vám umožní přizpůsobit ji pro vaše účely a dále ji upravovat podle svého herního stylu.

BRUTÁLNÍ NÁMOŘNÍ SOUBOJE

Zapojte se do strhujících námořních bitev, kdy budete riskovat všechno kvůli té největší odměně. Používejte celou řadu silných zbraní, jako jsou děla, moždíře, balisty, torpéda a další, poražte ostatní lodě a dobývejte pevnosti. Pomocí kapitánských nástrojů, jako je dalekohled, hledejte nové příležitosti jako obchodní stezky či bohaté kupecké lodě a odhalte slabiny nepřátel.

PEKLO V RÁJI

Od vyprahlých pouští na africkém pobřeží po bujné tropické ostrovy Východních indických ostrovů – svět hry Skull and Bones™ je pokladnicí, kterou musíte prozkoumat. Naučte se využívat vítr ve svůj prospěch pomocí úpravy plachet kvůli zvýšení rychlosti, zatímco se budete snažit přežít v nepředvídatelných vodách, v nebezpečných vlnách a ve smrtící divočině.

POVĚST JE SÍLA

Zvyšujte svou nechvalnou proslulost a vylepšujte si vybavení. Když budete plnit celou řadu zakázek od dodavatelů, místních frakcí a zločineckých vládců světa, získáte přístup k více zdrojům a příležitostem na své cestě za titulem slavného piráta.

VÁŠ SVĚT, VAŠE PRAVIDLA

Plavte se po Indickém oceánu na vlastní pěst, anebo se spojte až se dvěma přáteli či hráči, které potkáte na moři. Pokud budete chtít další výzvu, můžete zapnout PvP a prověřit své schopnosti proti ostatním hráčům.

*Vyžadováno neustálé připojení k internetu a účet Ubisoft.

SortimentPlayman/Ubisoft
PlatformaPC
AktivaceUbisoft Connect
Žánrakční adventura
Jazykanglický

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

 • MINIMÁLNÍ
  OS: Windows 10 64-bitový
  Procesor: Intel Core i7-4790 / AMD Ryzen 5 1600
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: 6 GB NVIDIA GeForce GTX 1060 / 8 GB AMD Radeon RX 570
  Pevný disk: 65 GB volného místa
  Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
 • DOPORUČENÉ
  OS: Windows 10/11 64-bitový
  Procesor: Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600
  Paměť: 16 GB RAM
  Grafická karta: 8 GB NVIDIA GeForce GTX 2070 / AMD Radeon RX 5700XT
  Pevný disk: 65 GB volného místa
  Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
PopisTechnické parametry
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies