The Surge 2 XBOX ONE

Větší, rozmanitější a ambicióznější svět The Surge 2 vás vyzývá, abyste přežili a odhalili jeho skrytá tajemství.
The Surge 2 XBOX ONE
Akce
The Surge 2 XBOX ONE
The Surge 2 XBOX ONE
The Surge 2 XBOX ONE
The Surge 2 XBOX ONE
The Surge 2 XBOX ONE
The Surge 2 XBOX ONE
The Surge 2 XBOX ONE
The Surge 2 XBOX ONE
The Surge 2 XBOX ONE
513 Kč 424 Kč bez DPH
Cena po registraci:492 Kč s DPH
Skladem
zítraPřepravní společností:
Kód0005890

1 Hráč • Vylepšeno pro Xbox One X • HDR Vysoce dynamický obsah Následujte mladou dívku Amicii a jejího malého bratra Huga na jejich obtížné cestě nejtemnějším obdobím historie. Plná anglická verze - české titulky SK: Sledujte mladú dievčinu Amicii a jej malého brata Huga na ich ťažkej ceste najtemnejším obdobím histórie. Plná anglická verzia - české titulky CZ: Určeno výhradně k použití na zábavním systému Xbox One™. Vyžadováno 41 GB volného prostoru a herní disk. Dodatečný prostor, hardware a Xbox Live® může být požadováno pro instalaci, některé aktualizace a funkce, včetně uchovávání některých herních nastavení a informací. Viz xbox.com/xboxone/gettingstarted. SK: Určené výhradne na použitie na zábavnom systéme Xbox One ™. Vyžadované 41 GB voľného priestoru a herný disk. Dodatočný priestor, hardvér a Xbox Live ® môže byť požadované pre inštaláciu, niektoré aktualizácie a funkcie, vrátane uchovávania niektorých herných nastavení a informácií. Pozri xbox.com/xboxone/gettingstarted.

SortimentPlayman/Focus
PlatformaXBOX ONE
ŽánrRPG
Jazykčeské titulky

Na cestě do Jericho City vaše letadlo ztroskotá kvůli záhadné bouři na předměstí. Vy se probouzíte o pár týdnů později v polorozpadlém detenčním zařízení ve městě. Obrnění vojáci vyhlásili stanné právo, všude kolem řádí roboti a nad městem se hrozivě vznáší temná nanobouře...

Prozkoumejte rozsáhlé zničené Jericho, bojujte proti četným a divokým nástrahám v brutálním nelítostném souboji a odsekávejte a trhejte svým protivníkům končetiny, abyste získali cenné vybavení, díky kterému budete silnější – tak silní, abyste se postavili těm nejděsivějším a nejimpozantnějším sokům, kteří číhají ve městě. Díky rozšířenému arzenálu zbraní, zbrojí, schopností, implantátů a dronů rozvíjejte svou postavu, neboť větší, rozmanitější a ambicióznější svět The Surge 2 vás vyzývá, abyste přežili a odhalili jeho skrytá tajemství.

  • Hardcore brutální kontaktní souboje.
  • Čelte smrtícím sokům a kolosálním bossům.
  • Odsekávejte části nepřátel, které chcete ukořistit.
  • Bohatý vývoj postavy a možnosti úprav.
PopisPopis