Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

Titan Quest 2 XBOX SERIES X

Od tvůrců SpellForce 3 přichází akční RPG v ručně vytvořeném světě pro novou generaci bájných hrdinů.
Titan Quest 2 XBOX SERIES X
Předobjednávka
Titan Quest 2 XBOX SERIES X
Titan Quest 2 XBOX SERIES X
Titan Quest 2 XBOX SERIES X
Titan Quest 2 XBOX SERIES X
Titan Quest 2 XBOX SERIES X
Titan Quest 2 XBOX SERIES X
Titan Quest 2 XBOX SERIES X
1 770 Kč 1 463 Kč bez DPH
Cena po registraci1 602 Kč s DPH
Datum vydání 31.12.2024
na dotazPřepravní společností:
Kód0008082Datum vydání31.12.2024EAN9120131600557

Vraťte se do klasického, mytologií inspirovaného prostředí hry Titan Quest a utkejte se s legendárními příšerami během výpravy po fantaskní verzi starověkého Řecka.

Nemesis, bohyně odplaty, se vymkla kontrole. Nakazila Tkanivo osudu a všechny, kteří se jí postavili, odsoudila k věčnému utrpení – včetně vás. Popadněte zbraň, bojujte po boku bohů a vyzvěte samotný osud, abyste zastavili Nemesis, osvobodili ty, které potrestala, a upředli si vlastní epický příběh.

Od tvůrců SpellForce 3 přichází akční RPG v ručně vytvořeném světě pro novou generaci bájných hrdinů.

Svět plný mýtů a příšer

Vydejte se na dobrodružství, které se zapíše do bájí a zavede vás na malebné pláže, do poklidných řeckých chrámů a na místa, kam se ještě žádný smrtelník nevydal – včetně záhadné říše samotných Moir.

Bojujte proti klasickým nestvůrám z řecké mytologie i z původní hry Titan Quest, včetně rybolidí, kentaurů, satyrů, harpyjí, sirén, gryfů a spousty dalších.

Kampaň zaměřená na průzkum

Dávejte bedlivý pozor na své okolí! Svět je plný záhad a tajemství, které můžete odhalit. Ve skrytých hájích číhají legendární příšery a nikdy nevíte, kdy stanete tváří v tvář bohu. Navštivte pamětihodná města plná života a pletich. Rozhovory, do kterých se zapojíte, a předměty, které naleznete, mohou vést k překvapivým objevům anebo mohou ukrývat klíč k zastavení Nemesis. Tohle je vaše dobrodružství.

Výzva hodná hrdinů

Hrdinské skutky vyžadují hrdinské úsilí. Nepřátelé, kterým budete čelit, nejsou ani zdaleka bezbranní – uskakujte před jejich útoky, provádějte protiútoky a pak je přemozte pomocí dobře načasované série úderů.

Mocné rituály vám umožní volně ovládat obtížnost hry a propracované systémy tvorby postav vám vždy poskytnou dobrý důvod, proč si hru zahrát znovu.

Klíčové vlastnosti:

  • Flexibilní systém postav: Ve hře Titan Quest 2 máte kontrolu nad svým osudem. Upravte si hrdinu a pak si vytvořte vlastní třídu, která kombinuje dvě mistrovství. Vybudujte si postavu podle předností a slabin obou mistrovství a objevte různé kombinace modifikátorů schopností, atributů a předmětů. Vytvořte si vlastní hybridní třídu a najděte si vlastní oblíbený styl hry. Rozvíjejte svou sílu od mladého smrtelníka po hrdinu, který se vyrovná samotným bohům!
  • Významná kořist: Každý předmět má svou funkci a každá třída postavy má spoustu možností, pokud jde o nalezení dokonalého vybavení. I to nejobyčejnější kopí lze vylepšit pomocí výroby předpon a přípon a díky správným surovinám si můžete vyrobit jedinečný předmět, o kterém se mluví jen v legendách!
  • Náročné akční RPG souboje: Nepřátelé utvářejí frakce a spolupracují, přičemž kombinují své jedinečné schopnosti a dovednosti, aby vám dali zabrat. Pomocí propracovaného systému tvorby postav a všech dostupných schopností je zlikvidujte v tomto jedinečném akčním RPG zážitku.
  • Nádherný, ručně vytvořený svět s kořeny v řecké mytologii: Navštivte dechberoucí vyhlídky i hluboké jeskyně a projeďte svět na svém božském jízdním zvířeti Areionovi. Pomocí božských schopností objevujte tajná místa a prozkoumejte láskyplně navržené úrovně plné vertikality.
  • Online hra více hráčů: Spojte se s přáteli a vyrazte do boje proti bohyni odplaty. Jako Iásón a Argonauti i vy občas na své výpravě budete potřebovat skupinu hrdinů.
  • Bohatý a podmanivý zvuk: Atmosférický soundtrack kombinuje tradiční řeckou hudbu s moderními orchestrálními prvky a vytváří epické, pamětihodné skladby, které vás vtáhnou do jedinečného světa hry Titan Quest 2.

SortimentPlayman/THQ Nordic
PlatformaXBOX SERIES X
ŽánrRPG
Jazykanglický
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies