Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC

Train Sim World je impozantní simulátor z pohledu první osoby, ideální pro každého, s kompletně interaktivní kabinou, přesnými detaily na lokomotivách, trasami v reálném světě a hodinami hraní.
Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC
Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC
Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC
Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC
Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC
Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC
Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC
Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC
Train Sim World 2020 Collector’s Edition PC
1 154 Kč 954 Kč bez DPH
Cena po registraci1 045 Kč s DPH
Skladem
zítraPřepravní společností:
Kód0006104Datum vydání22.11.2019EAN5060206690967

Train Sim World je impozantní simulátor z pohledu první osoby, ideální pro každého, s kompletně interaktivní kabinou, přesnými detaily lokomotív, trasami v reálném světě a hodinami hraní. Vydejte se na trať úplně novou Train Sim World 2020: Sběratelskou edicí a najdete vše, co potřebujete k osvojení si nových dovedností.

Funkce:

Journeys

Dohromady více než 24 hodin sekvenčního hraní pro každou trasu. Začněte cestu na jakékoli trase a užijte si stovky scénářů, jízdních řádů a úkolů, které můžete dokončit po železnici.

 • Výukové programy

Vylepšené výukové programy naučí nové hráče vše, co potřebují, aby zvládli koleje - a dokonce i staré ruce mohou najít něco nového, co se dá ještě naučit.

 • Akční body

Odměňuje vás za splnění cílů, jízdu s přesným načasováním a zaznamenání vašeho nejlepšího výkonu pro každý scénář trasy a službu jízdního řádu.

 • UI a HUD

Přepracovali jsme uživatelské rozhraní, aby hráči získali větší kontrolu a důvěru, protože ovládají některé z nejvýkonnějších strojů na světě.

 • Autentický realismus

Mistrovství neuvěřitelně přesné lokomotivy!

Trasy:

V této sběratelské edici jsou zahrnuty následující trasy, díky nimž je tato krabicová verze vynikajícím poměrem cena / výkon!

 • Koridor poloostrova

Zažijte styl železnice California Dreaming se současným a dynamickým světem Train Sim World: Koridor poloostrova. Nachází se na jihu od „města za zálivem“ do San Francisca a do San Jose a je domovem jedné z nejmodernějších a nejzajímavějších amerických železnic pro dojíždění s 26 cílovými stanicemi - Caltrain.

 • Main-Spessart Bahn

Přeprava nákladu a cestujících přes hlavní Spessart Bahn, úžasná směs příkrých svahů, malebných strání a prudkých zatáček. Převezměte kontrolu nad dvěma moderními ikonami německé hnací síly, DB BR 185.2 a DB BR 146.2, v nadčasovém koridoru nákladním a osobním - naloženým v srdci německé krajiny.

 • Severní Trans-Pennine

Převezměte kontrolu nad třemi ikonami britské hnací síly a přepravte cestující přes slavnou Trans-Pennine Railway, která se tyčí z vřesovišť, náročné ztatě a úzké zatáčky, které si můžete podmanit. Provozujte své vlaky přes stárnoucí železniční síť se zastaralou infrastrukturou a bez moderních bezpečnostních systémů, které vám pomohájí.

 • Železnice Long Island

Zažijte nejrušnější americkou příměstskou železnici spolu se všemi nápory a výzvami železniční dopravy v New Yorku na Long Island Railroad. Slavný „LIRR“ funguje 24/7 a každý den přenáší více než 350 000 dojíždějících! Ujměte se řízení M7 a vydejte se na nejrušnější americký železniční uzel na Jamajce v New Yorku.

 • Ruhr-Sieg Nord

Hluboká údolí, úzké zatáčky a malebné výhledy se stanou vašimi zážitky v Ruhr-Sieg Nord, které oživují jednu z nejstarších německých železnic. Provozujte své vlaky nad historickými kolejemi údolí Porůří a dodržujte přesný jízdní řád. Ať už jedete, nebo sledujete akci, zažijete celou tu nostalgii a zvuky německých železnic v celé své kráse.

 • Great Western Express

- Byli jste pozváni, abyste pracovali pro Great Western Railways jako vlakvedoucí jedné z nejrušnějších britských železnic. S jízdním řádem a tisícemi cestujících, kteří se musí přepravit včas, budou vaše dovednosti, zaměření a vytrvalost vyzkoušeny až do krajnosti. Když odjíždíte z rušného londýnského terminálu Paddington, budete muset počítat s intenzivním provozem a nepříznivými vlyvy, udržet kázeň i své nervy.

 • Těžký náklad CSX

Budoucnost Train Simulation dorazila! Byli jste pozváni, abyste pracovali pro CSX Transportation jako železniční inženýr, který dodává důležité zboží v extrémních termínech. S mnoha místy k objevování, včetně Rockwood Mine, Sand Patch Summit a Cumberland Yard, bude v celém 24 hodinovém jízdním řádu testována vaše dovednost, cílevědomost a vytrvalost na maximum.

SortimentComgad/Dovetail
PlatformaPC
Žánrsimulátor
Jazykanglický

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

 • OS: 64bitový Windows 7 Service Pack 1, Windows 8 / 8.1 nebo Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5-4690 3,5 GHz nebo AMD Ryzen 5 1500 3,7 GHz
 • Paměť: 8 MB RAM
 • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti nebo AMD Radeon R9 270 s 2 GB VRAM nebo více
 • DirectX 10
 • Širokopásmové připojení k internetu
 • HDD: 20 MB volného místa
 • Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
PopisTechnické parametry
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies