Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

Tropico 6 XBOX SERIES X

El Presidente ještě nikdy neměl takhle čistý štít – poprvé přináší nativní rozlišení 4K na konzole.
Tropico 6 XBOX SERIES X
Tropico 6 XBOX SERIES X
Tropico 6 XBOX SERIES X
Tropico 6 XBOX SERIES X
Tropico 6 XBOX SERIES X
Tropico 6 XBOX SERIES X
Tropico 6 XBOX SERIES X
Tropico 6 XBOX SERIES X
Tropico 6 XBOX SERIES X
1 283 Kč 1 060 Kč bez DPH
Cena po registraci1 161 Kč s DPH
Skladem
zítraPřepravní společností:
Kód0007393Datum vydání31.3.2022EAN4260458362822

El Presidente ještě nikdy neměl takhle čistý štít – poprvé přináší nativní rozlišení 4K na konzole. Tato pečlivě vylepšená verze hry Tropico 6 – Next Gen Edition posouvá svůj úchvatný šarm tropického ostrova na novou úroveň.

V časech politických svárů a společenských nepokojů lidé volají po vizionářském vůdci, který díky předvídavosti a ostrovtipu dokáže odvrátit zkázu jejich země. Předveďte se ještě jednou jako obávaný diktátor nebo mírumilovný státník na ostrovním státu Tropico a proveďte svůj národ čtyřmi odlišnými obdobími. Čelte různým výzvám na mezinárodní scéně a vždy se starejte o potřeby svého lidu – a o své konto ve švýcarské bance.

Budete mít na starost rozsáhlá souostroví, budete stavět mosty a propojovat své ostrovy a také používat nové dopravní prostředky a infrastrukturu. Vyšlete své Tropičany na nájezdy krást divy světa včetně Sochy svobody a Eiffelovy věže. Upravte si palác podle svého, promlouvejte k lidu před volbami ze svého balkónu a získejte si přízeň svých poddaných.

Ve hře Tropico 6 – Next Gen Edition budou ulice na vašem ostrově rušnější, pláže a panoramatické vyhlídky krásnější a zrak El Presidenta pozornější než kdy dřív. Hráči rovněž získají DLC „The Llama of Wall Street“ a El Prez Pack, který obsahuje jednu dodatečnou misi, nové budovy, nové možnosti úprav pro váš palác, obleky pro El Presidenta a spoustu dalšího!

Vlastnosti:

  • Užijte si Tropico 6 – Next Gen Edition na konzoli v nativním rozlišení 4k, díky kterému budou vaše ulice překypovat životem.
  • Poprvé v této sérii budete hrát na velkých souostrovích. Spravujte hned několik ostrovů najednou a přizpůsobujte se různým novým výzvám.
  • Vysílejte své agenty na nájezdy do cizích zemí, aby tam kradli divy světa a pamětihodnosti, které si pak můžete přidat do sbírky.
  • Stavte mosty, budujte tunely a převážejte své občany a turisty v taxíkách, autobusech a lanovkách. Tropico 6 nabízí zcela nové přepravní a infrastrukturní možnosti.
  • Upravte si vzhled paláce dle svého a vyberte si z různých bonusů.
  • Tropico 6 obsahuje revidovaný systém výzkumu, který se zaměřuje na politické aspekty života největšího světového diktátora.
  • Volební proslovy jsou zpět! Oslovte lidi a slibte jim to, co ani náhodou nemůžete splnit.
  • Kooperativní i soutěžní hra až pro čtyři hráče.
  • Obsahuje digitální soundtrack, DLC „The Llama of Wall Street“ a DLC El Prez Pack s novými herními mechanismy, dalšími budovami a spoustou dodatečného obsahu!

SortimentPlayman/Koch Media
PlatformaXBOX SERIES X
Žánrstrategie
Jazykanglický
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies