Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

VR Pro Golf Clubs Kit (Meta Quest 2)

Maxx Tech VR Pro Golf Clubs Kit je speciálně navržený pro ovladače Meta Quest 2 a je vyroben s profesionálním golfovým úchytem kvůli simulaci skutečné golfové hole ve hrách.
VR Pro Golf Clubs Kit (Meta Quest 2)
Předobjednávka
VR Pro Golf Clubs Kit (Meta Quest 2)
VR Pro Golf Clubs Kit (Meta Quest 2)
VR Pro Golf Clubs Kit (Meta Quest 2)
VR Pro Golf Clubs Kit (Meta Quest 2)
VR Pro Golf Clubs Kit (Meta Quest 2)
898 Kč 742 Kč bez DPH
Cena po registraci808 Kč s DPH
Datum vydání 6.10.2023
na dotazPřepravní společností:
Kód0008009Datum vydání6.10.2023EAN5055957704117

Maxx Tech VR Pro Golf Clubs Kit je speciálně navržený pro ovladače Meta Quest 2 a je vyroben s profesionálním golfovým úchytem kvůli simulaci skutečné golfové hole ve hrách, jako je Pro Putt, TOPGOLF, Golf +, Golf 5 eClub, Walkabout Mini Golf, exVRience golf club a CloudLands2. Pro Golf Clubs jsou multifunkční a lze je použít v celé řadě her jako TOTALLY BASEBALL, Tennis KINGS VR, VR Baseball a dalších. Obsahuje 2x Golf Clubs. Kompatibilní s levým i pravým ovladačem.

Prémiová kvalita – Pro Golf Clubs Kit obsahuje nerezové ocelové jádro obalené profesionálním golfovým úchytem včetně protiskluzové textury. Díky dodatečné váze hole a ovladače Meta Quest budete mít pocit, že máte v ruce skutečnou golfovou hůl, což vám zajistí ten nejpodmanivější zážitek. Plastové úchyty ABS pro ovladač jsou speciálně navržené pro ovladač Meta Quest 2, jsou odolné a nabízejí ten nejlepší zážitek.

Systém upevnění – Pro Golf Clubs mají zabudované úchyty, které vám umožní upevnit ovladač na místě, a řemínky na suchý zip, abyste se během hraní nemuseli strachovat, jestli je ovladač pevně připojený.

Míření – Dodatečné pásky na suchý zip vám umožní upevnit boční spoušť a poskytuje přesnou pomoc s mířením v golfových hrách. Golfová hole se dokonale sladí s míčkem.

(Neobsahuje ovladače Meta Quest 2)

Obsah balení:

  • 2x kovové úchyty pro rukojeť golfové hole (neobsahuje ovladače Meta Quest)
  • 2x upevnění ovladače (levé a pravé)
  • 2x ochranný silikonový kryt ovladače (levý a pravý)
  • 4x řemínky na suchý zip
  • 2x kryt baterie
  • 4x externí fixní spona
  • manuál
SortimentPlayman/Contact Sales
Platformaherní ovladače
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies