Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. PS4

Vermintide se vrací – temnější, krvavější a napínavější než kdy dřív!
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. PS4
Výprodej
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. PS4
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. PS4
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. PS4
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. PS4
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. PS4
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. PS4
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. PS4
513 Kč 424 Kč bez DPH
Cena po registraci:492 Kč s DPH
Skladem
zítraPřepravní společností:
Kód0001225
PS4 1 hráč / 2-12 hráčů • 60 GB minimum • Dualshock®4 Vibrační funkce • HD video výstup 720p, 1080i, 1080p • podpora vzdáleného hraní • Vylepšená PS4™ PRO Pouze pro domácí použití: Licence tohoto softwaru dovoluje použití pouze na systémech PlayStation®4. K hraní může být vyžadována aktualizace systému PlayStation®4. Úplná pravidla používání naleznete na adrese eu.playstation.com/legal. OPĚTOVNÝ PRODEJ A PRONÁJEM JE BEZ PÍSEMNÉHO SOUHLASU SPOLEČNOSTI SCEE ZAKÁZÁN. Licencováno k prodeji pouze v Evropě, Indii a Rusku. Hra pro více hráčů je k dispozici pouze v zemích s přístupem k účtu Sony Entertainment Network, PlayStation®Store, placeným předplatným PlayStation®Plus a širokopásmovým internetem. Obsah a služby dostupné prostřednictvím služby PlayStation®Plus se liší podle věku účastníka. Dostupnost služby není zaručena. Online funkce mohou být odebrány s dodatečným oznámením 1 hráč / 2-12 hráčov • 60 GB minimum • Dualshock®4 Vibračná funkcia • HD video výstup 720p, 1080i, 1080p • podpora vzdialeného hrania • Vylepšená PS4 ™ PRO Len pre domáce použitie: Licencia tohto softvéru dovoľuje použitie len na systémoch PlayStation®4. K hraniu sa môže vyžadovať aktualizácia systému PlayStation®4. Úplné pravidlá používania nájdete na adrese eu.playstation.com/legal. Opätovný predaj a prenájom je bez predchádzajúceho súhlasu spoločnosti SCEE zakázaný. Licencované pre predaj iba v Európe, Indii a Rusku. Hra pre viacerých hráčov je k dispozícii iba v krajinách s prístupom k účtu Sony Entertainment Network, PlayStation®Store, plateným predplatným PlayStation®Plus a širokopásmovým internetom. Obsah a služby dostupné prostredníctvom služby PlayStation®Plus sa líši podľa veku účastníka. Dostupnosť služby nie je zaručená. Online funkcie môžu byť odobraté s dodatočným oznámením - eu.playstation.com/gameservers
SortimentComgad/505 Games
PlatformaPS4
ŽánrRPG
Jazykanglický

Warhammer: Vermintide 2 je pokračování úspěšné hry Vermintide. Nadešel čas vrátit se k líté kooperační řežbě z pohledu první osoby s adrenalinovou a revoluční kontaktní akcí, zasazené do apokalyptických End Times válkou zpustošeného světa Warhammer Fantasy Battles. Vermintide 2 rozšiřuje intenzivní souboje z pohledu první osoby o zcela novou frakci nepřátel, 15 nových kariérních cest, stromy schopností, nové zbraně, vylepšený systém kořisti a další.

Klíčové vlastnosti:

  • Temný pakt

Spojená armáda zástupců Chaosu a skavenů je krutá a nemilosrdná, takže přežití bude vyžadovat koordinované týmové úsilí.

  • Zvolte si vlastní cestu

Vyberte si z 15 jedinečných tříd, z nichž každá má jiný vzhled, schopnosti, talenty a zbraně.

  • Zdolejte nové výzvy

Prožijte jedinečné scénáře a intenzivní zkoušky díky novému systému hrdinských skutků – sběratelských úkolů, které zásadně změní složení nepřátel, nastavení úrovně, používání zbraní a úkoly mise.

  • Postupujte ve své kariéře

Rozvíjejte své hrdiny a šplhejte po stromu schopností své vybrané třídy, odemykejte si nové dovednosti a získejte přístup k silnému vybavení.

  • Dobrodružství pokračuje

Prozkoumejte širokou škálu dechberoucích nových úrovní zasazených do okolí Helmgartu, opevněného města chránícího bretonnské hranice říše.

  • Vyzvedněte si odměnu

Vermintide 2 představuje nový a vylepšený systém kořisti, který každého hráče odměňuje válečnou kořistí, která je relevantní pro zvolenou třídu – zbraně, sběratelské úkoly, talismany, kosmetické možnosti, výrobní materiály a tak dále.

  • Zastavte hordu

Hrdinové čelí nekonečným zástupům skavenů v kombinaci s brutální silou armády Chaosu a musí stát při sobě. Musí používat stejnou měrou solidní taktiku a bojovou zuřivost, aby překonali tuto nesmírnou nepřízeň osudu.

Ultimate Edition obsahuje hru Warhammer: Vermintide 2, DLC Shadows over Bögenhafen, DLC Back to Ubersreik, tři exkluzivní hrdinské skutky, skiny s tematikou Helmgart Heraldry, rámeček pro portrét a sošku Sigmar Keep!

  • První DLC pro Warhammer: Vermintide 2: Město Bögenhafen je obchodní městečko, které trpí rozlezlou infekcí Nurglu, která se pomalu šíří po celých Reiklands.
  • Druhé DLC pro Warhammer: Vermintide 2: Vraťte se tam, kde to všechno začalo – do Ubersreiku. Když Olesya objeví záhadný předmět, pošle hrdiny zpátky do Ubersreiku, aby tento předmět lépe pochopili a objevili jeho spojitost s minulostí.
PopisPopis