Outlet - Výprodej posledních kusů her na všechny platformy za akční ceny.

Yuoni Sunset Edition PS5

Japonské lokace plné děsivě krásného západu slunce.
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
Yuoni Sunset Edition PS5
769 Kč 636 Kč bez DPH
Cena po registraci697 Kč s DPH
Skladem
2.10.2023Přepravní společností:
Kód0007213Datum vydání3.12.2021EAN8437020062718

Ai je školačka v Japonsku během 90. let, která si brzy uvědomí, jak osamělá doopravdy je. Je nucená hrát dětské hry ve světě nekonečného soumraku a pronásledují ji nadpozemské bytosti, zatímco její život visí na vlásku. Když tyto hrůzy začnou prosakovat do skutečného světa, musí si Ai připustit, že má jen tři možnosti: skrýt se, utíkat, nebo zemřít.

  • Dynamická hratelnost – Prověřte svou odvahu v nebezpečné hře na schovávanou, než se rozjede děsivě zvrácená verze hry na babu s hrůzami, které nejsou z tohoto světa. Pomocí nasbíraných předmětů utečte před soumračným peklem, ale nezapomeňte, kterou cestou jste šli, jinak vám hrozí, že zde uvíznete navždy.
  • Japonské lokace plné děsivě krásného západu slunce – Užijte si napínavou kombinaci krásy, strachu a nostalgie v záhadném světě, který nevysvětlitelně kombinuje japonský dům, školu a nemocnici. Prozkoumejte chodby vymalované soumračným karmínem, buďte svědky éterické záře jantaru skrz tapety tradičního japonského domu a utíkejte před děsivě černými stíny v nemocničních pokojích, kde elektřina jakousi záhadou nikdy nefunguje.
  • Schovejte se, nebo zemřete – 10letá Ai se nemá jak bránit proti nepřátelům, kterým budete čelit. Místo toho musíte přežít tak, že budete využívat slabin každého z duchů. Zadržte dech a propližte se kolem slepých nepřátel, anebo proběhněte kolem těch hluchých tak rychle, jak vás jen nožičky unesou. A pokud se vám nepodaří utéct včas, připravte se na chmurný osud z rukou nepředstavitelných sil
  • Tragický příběh o přátelství, zradě a boji proti vlastním démonům – Němá a úzkostlivá Ai je vděčná, když si udělá pár přátel, se kterými si může hrát. Jenže vychází najevo, že ty děsivé přízraky uvězněné ve světě soumraku nejsou to jediné, s čím se musí popasovat; duchové dokážou být krutí, ale děti ještě víc. Vaši spolužáci v sobě skrývají temné myšlenky a děsivá tajemství, která musíte odhalit, abyste se dostali dál. Během hry se Ai o sobě a o svých nových přátelích dozví možná víc, než kdy chtěla vědět...
  • Kéž by existoval jiný způsob… - Po dokončení hry se vám zpřístupní nový konec. Jaký příběh tato nová cesta odhalí? Když vklouznete zpátky do děsivého světa Yuoni, ocitnete se proti výrazně náročnějším soupeřům a bude vás čekat ještě větší odměna.

Yuoni - Sunset Edition pro PS5 bude obsahovat speciální obal a exkluzivní pohlednice.

Yuoni Sunset Edition

SortimentPlayman/Contact Sales
PlatformaPS5
Žánrakční
Jazykanglický
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies